LEKSAKSBIL, trä. Troligen Brio, 1940-/50-tal. - Bukowskis
Tågset, 3 delar, Brio, 1940-50-tal. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 2604
Brio leksaker, 1940/50-tal, 3 delar - Lauritz.com
brio | Barnebys
PARTI LEKSAKER, 10 delar Brio mm, 1950-tal. - Bukowskis
Brio järnväg i trä samt Knex pla | Auktion www.markusauktioner.se
Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
Dockvagn Brio. 1940/50-tal. Bruksslitage. H. 61 cm, inkl. sufflett. – Auktionshuset i Örebro AB